איתן 41

 

 

מלחמת הנוֹזְלַמִיזְם

 

(נוזלַ"מ= נותן זרעו למולך)

יהיה טירוף הטרוריזם אשר יהיה, הנוזלמיזם עוד יותר מטורף !!!

 

בטוח שנפסיד את המלחמה בגלל חסידים שוטים.

 

אין ואי אפשר לנצח את הטרור ע"י כביכול תורת "מוסר" אוילי, שמנסה להיות יותר צדיק ממשה רבינו. אני לא יודע מאיזה פי טבעת הפליצו את "המוסר" הזה.

עם חסידים שוטים כמו בוגי יעלון שאמר, יכולתי לתת הוראה להפציץ את הבית בג'ינין ע"י מסוק ולחסוך לעצמינו 13 הרוגים, אך השאלה היא: כשאני חוזר הביתה, איך אני מסתכל על עצמי במראָה ביודעי שהיו בבית אזרחים, אכן זה "מוסר" נקניקיות של קוקסינלים והומואים, שלא נצליח באמצעותו לנצח את המלחמה הזאת.

הוא (שהיה רמטכ"ל) לא שואל איך אוכל להסתכל בפנים של הורי ההרוגים. איך יאמר להם שבניהם נהרגו, כי הוא (הרמטכ"ל) לא נתן הוראה להרוג את הבני זונות כמו שצריך, ולכן בניהם הפכו קורבן לאמונת דת המפגרת של הרמטכ"ל ושל כמותו. את מי מעניין בכלל מה הוא חושב, כשהוא מסתכל על עצמו במראָה?

מה שבטוח, היא העובדה שבמראָה הוא רואה את רק עצמו. ובתור שכזה הוא שם את עצמו כאלהים לעצמו, עם "קדושת מוסר" שהוא מאמין בה, ואומר לעצמו בעקשנות אווילית וניבזית ובציניות- "אנוכי אדונָי לא שיניתי".

דוגמה לנוזלמניסט פונדמנטליסט מטורף !

 

כשאני אומר, בטוח שנפסיד את המלחמה הזאת- אני מתכוון לומר שבעוד 5-10 שנים ואולי אפילו פחות מכן, נחזור שוב לסיפור הזה, כי ע"י "המוסר" האוילי הזה (שאגב איננו יהדות כלל)- "המוסר" הציוני תמיד יהיה מומחה לעבודות לא גמורות, הכרעות- לא הכרעות, להשאיר גרורות סרטניים, שניצטרך שוב להתמודד עם זה בעוד כמה שנים.

 

החיזבאללה וטרור בכלל, בונה את מלחמתו על דבר אחד: על חשבון "המוסר"  הפונדמנטליסטי הזה של הנהגה הציונית. וכל עוד הציונית מתעקשת בַּחסידות השוטָה הזאת של הנוזלמיזם הפונדמנטליסטי- אי אפשר שהחיזבללה לא יצליח, ולא משנה כמה נצליח לפגוע בו.

 

לפי המוסר וההלכה היהודית, מותר וחובה למחוק כליל את כל הכפר מרון א-ראס למשל ע"י חיל אויר, בפרט שמדובר באזרחים תומכים, אוהדים, מעריצים את טרוריסטים ואפילו מחנכים לכך. רק במקרה זה, ההרוגים מהצד שלנו- אינם באחריות הממשלה, כי עושים את המקסימום. כך צריך לעשות ממש, לא ע"י זבנג וגמרנו, אלא כָּלִיל תַּקְטָר! שכן ע"י כל דרך אחרת, בטוח שיותר ויותר חיילים וגם אזרחים מהצד שלנו, צפויים לסכנת נפשות. והלא גם אז!!! צריך להשלים זאת ע"י פעולה קרקעית, ועדיין!!! צפויים לסכנת נפשות. אז מה מנסים להיות יותר מידי "צדיקים" כאילו כדי להתחרות עם משה רבינו?

 

החיילים והאזרחים שנהרגו מאז הפלישה האחרונה ללבנון, הם באחריות ובעוון הממשלה. הממשלה צריכה לתת את הדין על כך, שבחרו בסוג לחימה דפוק כזה, שכמוהו כהעבודה זרה- נותן זרעו למולך. דהיינו משחקת ברולטת מוות בחיי בנינו החיילים למען "מוסר" של עבודה זרה, אשר איננו מצווּוים כלל עליה, איננה יהדות כלל, בעוד שאפשר וצריך להלחם בדרך אחרת.

 

אגב יש לי שאלה. האם זה ההבדל בין יהדות לציונות? אם כן, אזי יהדות וציונות- הם בעצם הפכים גמורים!!! (נקודה למחשבה)

 

לדעתי אנחנו לא מפנימים את העניין שלא רק המלחמה נכפתה עלינו, אלא גם סוג הלחימה ניכפה עלינו, ואין ברירה- אם כבר השם הראשון של המבצע היה "שכר הולם"- אז צריך לשלם להם באותו המטבע. אבל בעוונות הרבים של הציונים, שֶׁם ראשון זה של המבצע, הולך ונישחק ממשמעותו, הולך ומובס, ובכל יומיים נידרש ומתחדש לו שם אחר אַנדֶר- דוֹגִי יותר, מגומד יותר...

 

הקול הזה שאני אומר כאן, אלה הקולות שהולכים וגוברים בציבור ולא מהיום ולא מתחילת המלחמה הנוכחית, והתקשורת לא משמיעה אותם. והקולות הללו לא באים ולא יבואו לידי ממדים של מפגן. כי נימאס וברור שכל הדיבור הזה יפול על אוזנים אטומות ולכן לא מתאמצים. אנשים מבינים שאין מה להתאמץ, למרות שזו דעת הרוב. כי יש בכל זאת מיעוט ששולט עם החוקה הארורה הזאת. וכדי להשיב את המוסר, ההגון, הראוי, היהודי- בעניין ספציפי זה, אי אפשר בדרך דמוקרטית, אלא ע"י מלחמת אזרחים, ואיש (כולל אותי)- לא מעוניין בזה ולא יהיה מעוניין בזה. לכן מרימים ידיים כאשר הכעס המצטבר מכונס ומסתגר בלב ומשווע ויכול רק לחכות  למשיח. קורע את הלב לראות את בנינו החיילים ואזרחים נהרגים ונפצעים כהקרבה על המזבח הציוני, היינו הך למען "המוסר" של העבודה הזרה הזאת. עוד יותר מרגיז להיות מושפל גם ע"י אספסוף יהודים ריקים, ניבזים, חלאות, שכופה עלינו את העבודה הזרה הזאת. האספסוף הזה שולט גם המערכת המשפטית ואיפה לא...

 

אספסוף זה בשמות תנועותיהם הידועים לשימצה, יפגין כנגדנו היהודים מידי ערב בכיכרות למען תַּסְכֵּל חיילינו בחזית ולמעןְּתַבֵּל בשרם לריח ניחוח, קורבן עוֹלָה לאדונם- המולך!!!

 

אוי אלהים! איזו אזלת יד!

חבל, חבל מאוד שאנחנו הולכים ומפסידים את המלחמה הזאת.

 

מה יש? אי אפשר לצאת קצת מהעבודה הזרה הזאת, של "המוסר" הדפוק הזה, למשך שבועים ולגמור עם המלחמה הזאת כמו שצריך?

 

סתם... סתם חסידים שוטים, וכמה נהרגים וכמה וודאי יהרגו בגלל ה"מוסַר" הארור הזה, כאשר אפשר, מותר וחייבים לעשות אחרת?

מה שמוזר ביותר בעבודה זרה הזאת, היא הרי פרי מוחות מעוותים של חילונים אתאיסטים הבזים לדתות ואשר תמיד מבקרים את חומרות הדת. אבל הנה הפלא ופלא, לעומת זאת הם המציאו עבודה זרה עם תורת "מוסר" בעלת חומרה הכי אווילית שיכולה להיות ואשר מוכנים לשלם בנפש למענה.

 

הסצנה המפורסמת  שבסרט "שתי אצבעות מצידון" למשל, בה הקצין מחליט לפלוש יחידי לבית שבו הסתתר מחבל, והבית מאוכלס באזרחים יאעני תמימים, וזאת תוך השתדלות לא לפגוע בהם אלא רק במחבל- זאת עבודה זרה לשמה מובהקת ביותר. הקריאת "שמע ישראל" שאמר הקצין לפני המעשה הנועז, היא נועזות למען כבודו של אלהים אחרים ולא של ה' אלהינו ה' אחד. וזה לא רק סרט! דור שלם חונך לעבודה הזרה הזאת!

 

בחיי אני לא מבין טפשים כאלו. הרי הבסיס לטענה של האימרה "לא עם הארץ חסיד", או הביטוי "חסיד שוטה"- נובעים מן הנימוק:  "לא תוסיף ולא תגרע", די במה שאסרה והחמירה עלינו התורה, אז בשביל מה הם ממציאים ומכריחים את הטפשות הזאת על עצמם? אני לא  קולט, וכי היהדות לא מספיק קשה? מילא שיהודים לא בוחרים במוסר היהודי, אבל למה "מוסר" סרק כל כך מטורף- כן? "מוסר" שכל מגמתו להקיז לעצמינו דם ללא הועיל.

 

הפשע הנורא ביותר, הוא שעובדי העבודה זרה הזאת, עוד להם החוצפה לטעון כי המחיר ההרוגים בצד שלנו לא משתלם, בעוד ששיטת העבודה זרה שלהם- היא היא שגורמת לרוב ההרוגים בצד שלנו. אלהים אדירים איזו חוצפה וצביעות!!!

 

כמה תאוריות יש להם בגלל ההרוגים, בעוד שכל סיבת ההרוגים היא בראש ובראשונה בגלל דת העבודה זרה שלהם?

דוגמה פשוטה:

במלחמה הנוכחית, כפי שאמרתי בראש המאמר הזה, בטוח שנפסיד וכבר נימקתי את הסיבה לכך. אבל בעתיד הקרוב (עניין של שבועות מספר), כל עובדי העבודה זרה יאמרו בחוצפה, הנה כבשנו שוב את את רצועת הביטחון עד לליטאני או מעבר לכך, ולא עזר, ויתגאו להרבות בסיסמאות כגון "מגבלות הכוח"...

וכל זה ביודעם, שהמגבלה היחידה שהיתה- היא "המוסר" של העבודה זרה שלהם, וזו ורק זו  הסיבה לכל כישלונות המלחמות בלבנון גם הנוכחית, וגם הקודמות ובכלל בטרור.

הם יודעים איזה נוער נקניקיות הם גידלו, ויודעים שאי אפשר לנצח את הטרור עם הדת המעוות שלהם, אז ממציאים קישקושים כמו, "מגבלות הכוח", "שלום עושים עם אוייב".

ועוד בדיחה בעבודה זרה שלהם:

הם שואלים, הרי המציאות חזקה מאיתנו, כי מאחר ובסופו של דבר מגיעים למו"מ, אז למה לא להגיע לזה מעכשיו ולחסוך את המלחמה.

שאלה טובה!

למה כל המלחמות בהיסטוריה- אם בסופו של דבר באחרית הימים יהיה מו"מ?

מה הם עושים את עצמם סתומים בשאלה הזאת?

וכי העובדה שבכל זאת היו מלחמות כל ההסטוריה- איננה מציאות? וכי מציאות זו איננה מספיק חזקה?

 

תמיד יש צד אחד שמתעקש, ועד שלא יוכרע בכוח- אין מוחו פנוי לשיחות. בשלב ראשון, השיחה היחידה שהוא מסכים לה- הוא בכך שישתחוו לו. ואם לא- אזי עם הכוח שיש לו לפני שהוא מוכרע- הוא כופה מלחמה...... מה לעשות?

 

אבל מה שבטוח- כל זה לא אומר שצריך להמציא "מוסר" כה חולה נפש, או נתון במסגרת שקיימת רק בעבודה זרה.

 

כנגד המשפט (אשר לא ראוי ולא נכון לשים בסופו סימן שאלה) למה לא להגיע למו"מ כבר מעכשיו ולחסוך את המלחמה- הרי זאת השאלה שצריכה להשאל:

מאחר והסכמי שלום לא באו אלא לאחר הכרעה ברורה שלאחר מלחמה, למה לא להכריע כבר מעכשיו את המלחמה כמו שצריך ולהעלים אותו, או לכפות על מה שישאר ממנו הסכם הגון, שריר ובר קיימא לאורך שנים?

הרי בסופו של דבר העולם יגיע להבנה ולמסקנה שאני אומר בחיבור זה, ויחוקק חוקי לחימה נכונים ומתאימים כנגד הטרור בצורה הגלויה ביותר. פשוט לא תהיה לַעולם ברירה. בעצם כבר התחילו להבין זאת, ראה למשל השיטה שנילחמו בקוסובו, אפגניסטן ועירק.

 

ועוד תאוריות רבות רבות מנוצלות למומנטום שהוא לטובת העבודה זרה, למרות שהעבודה זרה עצמה הסיבה והשורש הרע.

למשל,

עם "המוסר" של העבודה הזרה- ככל שצה"ל יעמיק יותר בשטח לבנון, לא רק עד בירות, אלא אפילו עד הקוטב הצפוני- הרי יכשל יותר יותר. משום ששיטת "מוסר" זה- רק תרבה אין סוף נקודות רולטות נפשות ותתבע מאיתנו לשוא יותר ויותר מחיר דמים. וכשאכן זה קורה- הרי הדבר מנוצל למומנטום שלטובת העבודה זרה, לאמור: הנה לא עזר, נתנו ואפשרנו לצה"ל לפעול "בכל" הכח וכו' ולא עזר, תוך התעלמות מוחלטת- מה גרם לכך, וכי לפום קושטא, לא רק שלא נתנו לצה"ל לפעול ולנצח, אלא קשרו את ידיו וכיסו את עיניו. ועוד כדי להוסיף חטא על חטא, עוד זורים מלח על הפצעים, חול בעיניים להסיק מסקנות שהן בבחינת לפום מחרפתא – משבשתא.

 

בטווח הסטורי הרחוק- כך ישפטו אותנו:

בדיוק כפי שהיום אנשים מתקשים להבין, כיצד חיו בתקופות העתיקות, לא אנשים, אלא חברה אוניברסאלית שלמה שהאמינה באלילי פסל- כך בעתיד ההסטורי יתקשו ביותר להאמין כיצד חיו בעולם חברה כמעט שלמה אשר שמה עצמה פטרונית על הנאורות, עיוורים וסתומים ועקשנים בנוזלמיזם? הרי זה נותן זרעו למולך, כי בוחרים באופציה שוודאי תהרוג יותר ויותר בבנים שלנו למען "קדושת" עבודה זרה שלא תאמן. ולא עוד, אלא מקנים לה הילה של נאורות וערכי קידמה, כאשר ברור שאפשר אחרת במלוא הצדק.

 

אבל לטווח הקרוב, זאת הצעתי:

לגבי המלחמה העכשוית, אין מה להציע ! כי קשה לדבר ולהסביר ל"צדיקים" כל כך "קדושים" שהם יותר ממשה רבינו. את המלחמה הנוכחית- כבר הפסדנו מראש, בגלל ה"מוסר" של העבודה זרה. המלחמה תסתיים כפי ש"המוסר" של העבודה זרה נכשל ונכנע תמיד. וכמו שהטרור המטורף תמיד יאמר ניצחנו למרות שלא נישאר ממנו כלום- כך עובדי "המוסר" של העבודה הזרה האיוילית הזאת- יאמרו ניצחנ,ו בשל מספר נקודות הצלחה, אשר כמוהם כמחיר נזיד עדשים.

 

מה שכן אפשר לעשות- הוא לחתור מעכשיו לחקיקה חדשה גם אצלינו וגם לשכנע את אומות העולם ליישם את החקיקה ברמה בין לאומית, ובאמנת ג'נבה.

ברור! זה עניין של עשור, או שני עשורי שנים. אבל כל יום שיחלחל משהו בתודעת הציבור, יהיה לכך גב ומשען להמשך.

החקיקה היא לגבי הרחבת ההיתר באופני הלחימה בטרור, הגם שברור כי באופנים אלו, ישלמו מחיר כבד גם אוכלוסיות אזרחיות הסובבות אותם, בפרט כאשר מדובר באוכלוסיות, מעריצות טרור, מחנכות לכך, ומסכימות לעובדה שהטרור השולט בהם, ילחם מתוכם, וישתמש בהם כאמצעי מיגון.

הלא הדברים מקל וחומר! במתקפת הטרור בניו יורק ב- 9/11- נאלצו האמריקאים להפציץ את מטוס הנוסעים אזרחים תמימים חפים מפשע, לא אוייב, אלא אזרחים אמריקאים מבני עמם. וכל זאת משום שבתוך המטוס היו מחבלים שהתכוונו להכווין את המטוס למסע התאבדות. הנימוק להחלטה זו- שאילמלא כן- וודאי ייהרגו יותר אזרחים, הם האזרחים הנימצאים באתר שאליו המחבלים מתכוונים להטיל את המטוס ולהתפוצץ.

קל וחומר כשמדובר בטרוריסטים הנילחמים מתוך אוכלוסיה אזרחית עויינת אשר היא בדעת הטרוריסטים ולוּ אידאלוגית בלבד! מותר וחובה להשמיד את המחבלים יחד עם האזרחים בלית ברירה, כאשר הגדרת ה"אין ברירה" לעניין זה- היא כי כל אלטרנטיבה אחרת- וודאי ייהרגו יותר ויותר בצד של הטובים בין חמושים בין בלתי חמושים..

מחבלים הורגים מבלי לפגוע באזרחים שמסביבי הטרוריסטים- אך ורק כאשר באופן זה- וודאי לא ייהרגו בצד של הטובים בין חמושים, בין בלתי חמושים.

 

ביטוי חדש נולד במלחמה הזאת. במקום חיות מחמד, אוכלוסיות טרוריסטיות יאעני תמימות, מאכסנים טילי מחמד בבית, ואף בונים מזווה מיוחד לשם כך !

ועוד "אזרחים" אלו צריכים לזכות ליחס סלחני בשם "קודש הקודשים", של "המוסר" של העבודה זרה.

 

השבוע רה"מ של בריטניה טוני בליר התחיל לדבר על חקיקה חדשה זו בנאום שלו, ורק אנחנו הטיפשים, המופלאים עם כל הפרשנים בתקשורת, המומחים לתחת שלי- לא עושים כלום כדי למנף ולבנאם את זה.

 

חוקה חדשה כזו שתבין כי אירוע דוגמת כפר כאנא ב', היא תחבולה יזומה ואופיינית ביותר לטרור, להשתמש באזרחים בתור מיגון אנושי ובכך הופכים אותם לבשר תותחים על מנת ליצור אפקט ציני תקשורתי. ועל כן אין מקום לגינויים כדוגמת שהיו כנגד ישראל, נהפוך הוא, גינוי כזה- כשלעצמו מגונה, ומעיד על הזדהות עם הטרור, לא במרומז, לא בחצי פה, אלא בעליל ובפה מלא. כלִי תקשורת שיסקור אירוע כזה כפי שהטרור מעוניין- יגונה ע" חוק, יוגדר כעויין ופסול ע"פ חוק.

 

לדעתי רק כך יהיה שינוי סוציולוגי. כי מעתה ואילך, כל אזרח יקח את האחריות על עצמו. מי שלא נאה לו, ילמד לא לחיות בסביבת טרוריסטים, בדיוק כפי שאנשים הגונים משתדלים לא לחיות בסביבת שכונות פשע. ומי שמתעקש- שישא באחריות. חוקה כזו תתריע ועוד איך! הראיה לכך, ראה למשל המוני פליטים בלבנון לאחר שקיבלו התראה בכרוזים שפיזרו מטוסי חיל האויר להתפנות מן האיזור. קל וחומר כאשר תהיה מודעות לכך שפעולות כאלה מעוגנים בחוקת הלוחמים נגד הטרור. לאחר חוקה כזו- רק מטורפים ירצו לחיות בסביבת טרור, מטורפים שניתן כבר לקבוע שמא אף הם מסייעים לטרור במישרין או בעקיפין- כך שמכל מקום "אזרחים" כאלה ראויים לשלם את המחיר כדבעי!

 

להחדיר בתודעה הציבורית האוניברסאלית, שמבצעי כירוגיה צבאיים כנגד הטרור- אין בהם שום גבורה כפי שמנסים להעצים ולהאדיר בימינו כדוגמת הסצינה הנ"ל בסרט "שתי אצבעות מצידון". אדרבה! זהו פשע ממשלתי. כי תפקידה של ממשלה להגן על האזרחים ע"י צבאה, ולא להביא את צבאה למוות בטוח, כאשר וודאי שאפשר, גם אפשר, להלחם בדרך אחרת ובצדק הגמור. ואם ממשלה לא עושה כן, היא פושעת. ואין שום משמעות לטענה כי למרות העבודה הזרה שמאמינים ומקיימים אותה, אנו מסוגלים לנצח. זה פשע ממשלתי גמור ! כי זו החלטה מכוונת לבחור דווקא בשיטת לחימה של רולטת מוות על עצמינו. האוייב לא הכריח איש מאיתנו לבחור בשיטה זו כדי להילחם בו.

 

להחדיר בתודעה הציבורית האוניברסאלית שניצחון בטרור על חשבון מספר רב של הרוגים בצד של הטובים, איננו ניצחון! כי טרור הוא ממילא גוף המאבד את עצמו לדעת. ולכן ההישג של טרור אינו עמידה בהגנה עצמית מפני כיבוש, אלא סתם להרוג. וכנגד זה צריך להישמר ולהאבק.

 

להבין שמחשבה כמו "השפה שלי איננה מלחמה" והמוסר הנקנקיות, הן תופעות פסיכופטיות אשר עניינם רק במחקר למדעי הפסיכולוגיה והפסיכיטריה. הם לא השקפה כלל. הם תוצאה של איזו פסיכוזה הצריכה להיחקר במדעי הפסיכואנליזיה. אני לא אומר זאת סתם כדי ללעוג או להקניט. אלא פשוט יש שהטראמות וטרגדיות משפיעות על שפיותו של אדם. לא נוסתי בזה, ואני מודה שזה יכול לקרות גם לי. אינני טוען שאני חזק. אך כאשר זה קורה, אי אפשר להעניק לפגועים כאלה, משרות כבדות משקל, דהיינו סמכות לחקיקה וסמכות להחלטות בענייני מלחמה ושלום. גם אם אני אפָּגע ח"ו כתוצאה מהלם קרב, או הלם קטיושה, אסור להפקיד בידי משרות כאלה.

 

האספסוף שטוען, "אנחנו לא נרד לרמה של הטרור, לא ננהג כמוהם, וזה לא רלוונטי מה הטרור חושב, אלא מה אנחנו צריכים"- אכן אספסוף כזה מקומו בזירת המחקר מדעי הפסיכיטריה.

פושע ששולף אקדח ומכוון לעבר חפים מפשע בשעת שוד, ומהצד מבחין בכך שום שוטר, והשוטר חושב שהוא יתפייף בהתנהגות שלדעתו היא נאורה, ויאמר: אני לא ארד לרמתו של הפושע, לא אשלוף כנגדו אקדח ולא חשוב מה הפושע רוצה, אלא מה אני חושב, ואני חושב שצריך להגיע עם הפושע להדברות, בעוד שהפושע לא רק שאינו רוצה אלא הורג וממשיך להרוג בכל רגע וכו' וכו'- הרי ששוטר זה- לא רק צריך להיות מפוטר, אלא להיבדק אצל פסיכיאטר.

מה שבטוח- הפושע, כמה שלא יהיה מטורף- הוא עדיין יותר שפוי משוטר כזה !!! ההוכחה לכך- היא דווקא משום שכל פושע היה אומר- אני במקום השוטר- הייתי כבר יורה בלי לחשוב. ולכן לכתחילה שילטונות המשטרה והמשפט לא מקבלים את טענת סניגורי הנאשמים בפשע, לאי שפיותם של מרשיהם.

 

לפי שעה, שמסר זה נופל על אוזנים אטומות, אין מה לעשות. ייהרגו לנו הרבה חיילים בשל "המוסר" הפסיכופטי המעוור את החברה שלנו בכנסת ובממשלה, בצבא הלוחם, ולכן זהו ניצחון הטרור, ועל זה ,  ו ר ק   ע ל  ז ה-  הטרור בונה !!! כי זאת הסיבה לכישלון כל המלחמות והמבצעים שהיו בלבנון ולטרור בכלל.

 

העבודה זרה הזאת פיתחה הרבה נורמות ארורות בחברה שלנו. כגון תיעוב מה שמכנים- "התלהמות", אשר בעצם מתכוונים בזה לסתימת פיות, ולעקור את ההשפעה של הכנות הנאמרת מעמקי לב. אבל אני שמח לאכזב את האספסוף הזה, כי כנות הנאמרת מעמקי הלב- איננה התלהמות ולא משנה כיצד היא מובעת ובאיזה טון. טונים כעוסים והבעה צועקת מעידים דווקא על כנות עמוקה, ראה למשל משפט שלמה המפורסם.

עוד דפוס מחשבה פיתחה העבודה הזרה הזאת, מין נורמה של אנטי "אמרנו לכם". למה? ממה האספסוף הזה מתבאס בדיוק? איזה מין עבודה זרה זו, לסתום פיות ודברי תוכחה אמיתיים ועובדתיים? וזה קורה כל פעם, בדיוק כאשר כל האדיאלוגיה של האספסוף הזה, לגמרי מתנפצת לו בפרצוף... (!)

 

וכן הביטוי הביטוי "הבוץ הלבנוני". לא בוץ לבנוני! בוץ "המוסר" הציוני- צריך לומר.

 

וכן טענת המנטרה, כי המלחמה עם הטרור היא שונה וקשה יותר מאשר מלחמה בין שתי צבאות סדירים- הרי שקר ואמת מעורבים כאן. אמת הוא השוני. על זה הסברתי כבר כי סוג הלחמה שונה ניכפה עלינו. אבל השקר הוא כי קשה יותר המלחמה עם הטרור. מה שמתכונים לומר בזה, מבלי להזכיר את השם המפורש- הוא כי הכפירה ב"מוסר" של העבודה זרה הגובה מאיתנו מחיר שהוא בגדר תבוסה- היא היא שקשה עליהם. הכפירה בעבודה זרה הזאת קשה עליהם, וברוב חוצפה מצטדקים בזה, למה אנו סופגים הרבה אבדות בנפש, בגוף ובממון.

 

מלחמת לבנון של בגין נכשלה כי קינאו בו, נקודה! ואני לא ליכודניק, אני רחוק מזה, אני בכלל לא רואה את עצמי ציוני. אני רואה את עצמי יהודי שלדעתו, ציונות ויהדות, בהרבה מובנים, הם הפכים גמורים. אין אצלי את הדאווין של: אני קודם כל יהודי ואח"כ אני... ואח"כ אני גם... ובסוף .... אני לא יודע מה.

אם כבר אני קודם כל יהודי ואח"כ (אבל רק אח"כ) אני יהודי. ובסוף, (אבל לגמרי בסוף) אני יהודי!

ובכל זאת אני אובייקטיבי ואומר שתכלס בשטח, בזירת המלחמה, שמלחמת לבנון ניהלו אותה קצינים שהם יריביו  של בגין בדעות ודאגו לא לספק לו הצלחה מתוקה.

חייל- אסור לו להביע את דעותיו הפוליטיות. אבל לאחר שהחיילים השתחררו, הבנו מי בעצם ניהל את כישלון מלחמת לבנון. אהוד ברק, אמנון ליפקין שחק, בוגי יעלון, עמרם מצנע, עוזי דיין, עמי אילון, מתן וילנאי שאומר במפורש: "המוסר" של העבודה זרה שלו- היא היא העוצמה וחוסנה של מדינת ישראל (נוזלמיסט אנוּש!) , קצינים כמו כמה מן החכי"ם של תנועת מר"צ...

תסלחו לי! עם נקניקיות כאלה אי אפשר לנצח טרור !!! חבל על הזמן !!!

 

אני לא טוען שאין להם שכל, או שהם טפשים, או לא יודעים להלחם. אני מכנה אותם נקניקיות רק בשל הטריז שהם סתם תוקעים לעצמם במוח, האמונה העיוורת בדת "הנאורות" של "המוסר" של העבודה זרה הזאת אשר הם דבקים בה. עם העבודה זרה הזאת הם יכולים להיות בטוחים רק בדבר אחד. שהמלחמה הזאת עוד תחזור אלינו בעוד 5-10 שנים.

הקצין הדגול יאנוש בן גל שנילחם בכל המלחמות, הודה בזה במפורש בערוץ 10 בתוכנית "עם החיילים" (שניפתחה בעקבות המלחמה בפורום שעל הגבול).

אבל הוא התבאס להסביר למה. תשובתו לשאלה של עימנואל רוזן (מערוץ 10), איך הוא רואה את העתיד של אחרי המלחמה הזאת. הוא ענה במפורש: אנחנו נחזור לזה שוב עוד כמה שנים. סָתַם ולא פירש !

הוא לא צריך להסביר! תאמינו לי הוא יודע ומכיר היטב את החברים שלו שבנו את צה"ל יחד איתו, והוא מכיר היטב את העבודה זרה של "המוסר" אשר עליה מושתת צה"ל. מאוד, מאוד, מאוד, לא היה נעים לו להסביר. ועוד יותר- לא היה נעים לעמנואל לשאול את השאלה הכי מסקרנת, למה הוא מתכוון? למה הוא חושב כך? הרי מדובר בקצין מנוסה שהוא מדור הנפילים. אך השתיקה, ההמנעות של יאנוש מלהסביר-הסבירה הכל, ועוד יותר השתיקה של השאלה אשר לא נישאלה מפי עמנואל רוזן- הסבירה הכל. כן, גם הוא יודע למה !

 

מה קרה שהיום התקשורת מבינה שקולות צורמים של מתנגדי המלחמה, מתסכלים בעצם את החיילים בחזית? בטח! מי כמו התקשרת אלופה בתסכול החיילים בחזית? והלא הם ניהלו מערכה בת שנים של תיסכול החברה והצבא בתקופת בגין ושמיר, ע"י סיקור בהרחבה של הפגנות הנגד של האספסוף, הפגנות בלתי פוסקות המנוהלות במשמרות.

 

איפה לא ניסו אמני הבוהמה להביע ולהכניס את התנגדותם בציניות עוקצנית, בחורי חורים, לבלתי הניח פינה.

דוגמה פשוטה: הקומיקאי דודו טופז החליט יום אחד שהוא גם סופֵר, וכתב רומאן דמיוני בשם "עד העצם". גיבור הסיפור- עצמו מגולם בתור שחקן. והנה קטע אשר גיבור הסיפור מרואיין ע"י עיתונאי אודות סרט שגיבור עושה. בסיון הראיון, פתאום בלי קשר לכלום, גיבור הסיפור מבקש את העיתונאי לכתוב בכתבתו את הבעת מחאתו על מלחמת לבנון.  "מה זה קשור?" שואל העיתונאי. "לא קשור... פשוט כדי שיהיה כתוב משהו הגיוני בכתבה שלך..."

אלהים! איזה רשעות לב! עד לחורי חורים כאלה....?

ושוב, כל זה למה? כי "המוסר" של העבודה הזרה, אשר אותה שוחרים אמני הבוהמה- הוא שהקיז את דמם של רוב ההרוגים והפצועים !!! אבל בדיעבד המומנטום נוצל בהסברה, הוא להאשים את ממשלת בגין ושרון אשר שמום לרוצחים. איזה רשעות לב של ערב רב!!!

 

עיתונאים כמו דן סממה! אוי! אוי! אוי! כמה האמריקאים פחדו ממנו כאשר גילו כי אף הוא נוסף על שונאיהם ובין הבאים לסקר את מלחמת עירק מן הזוית החדה החדה שלו! שמוהו למרגל!!! סילקו אותו, משל אילמלא סילקוהו- ארה"ב תחרב !

והוא ההמום (עאלק המום)- עוד שואל.... "למה?"

ונכון! היום דן סממה צודק! תראו איך ארה"ב מסתבכת במלחמת עירק! אבל יודעים שהסיבה לכך היא לא מגבלות הכוח, אלא מגבלות "המוסר" של העבודה זרה!!!

 

מה קרה שאת בגין ידעו לתפוס במילה "עד 40 קילומטרים", ופתאום היום יודעים לא להתחייב במרחק וזמן ועוצמה? מובן מאליו שבגין התכוון למשהו אחר... אבל,... לא חשוב, יש לנו חרא של אספסוף ותפקידו להשפיע מהלכים שיהרגו לנו חיילים ועוד להם החוצפה לומר, איננו רוצים במלחמה. די! כולנו יודעים היום שאין לאספסוף המטורף הזה שום רגישות לחיי אדם. אני מעדיף את הרגישות של החיזבללה לחיי אדם, כמה שלא יהיו מטורפים. כי החיזבללה לפחות מודה בזה.

 

אך כמו שרפול אמר: "המוסר" של העבודה זרה הזאת, לא היתה קיימת בתקופת מפא"י. פשוט מאוד, למפא"י מותר ולליכוד אסור. כמה פעמים הוא אמר את זה והתקשורת דחתה אותו בביטול?

היום ההרכב הפוליטי הוא שונה ומשונה. התקשורת ואספסוף השמאל מודים בחצי פה בכישלונם, שלא גמרו את העבודה כמו שצריך במלחמת לבנון ולכן הגרורות הסרטניים חוזרות שוב.

 

לתקשורת אני אומר שהתסכול אשר זרעתם בחברה בתקופת בגין- עדיין שריר וקיים, ועם החרא הזה החברה נילחמת עד היום, וזו עוד סיבה- למה לא נוכל לנצח במלחמה הזאת.

 

זה עניין של עוד דור, עד אשר הכל יסתדר, ובמקביל כמו שאמרתי, גם החוקה בהיתר אופני לחימה בטרור צריכה להשתנות. גם בישראל וגם בעולם, על אפה וחמתה של אותה העבודה זרה.

 

"המוסר" של העבודה הזרה הזאת- מגלה לנו שהאוייב האיום ביותר של עם ישראל בארץ ובתפוצות, הוא בתוכינו. מדת סכנתו- עוד יותר מאיימת עלינו מאשר הטרור.

יש לעקור עבודה זרה זו מקרבינו.

 

בתודה איתן בר- און.

לתגובות: בדוא"ל eitan-bo@012.net.il

מסנג'ר (MSN) bareket.bo@hotmail.com

 

 

 

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
המוסר המלחמתי כנגד הטרור כפי שהוא קיים היום, חס על חיי האזרחים שבסביבת הטרור ואשר ממנה פועל הטרור. מוסר זה מאלץ את צה"ל לנקוט בשיטת לחימה כירוגית, הגובה מחיילי צה"ל מחיר דמים איום.